پرژکتور ال ای دی ۵۰۰ وات دیجی کالا

پرژکتور ال ای دی ۵۰۰ وات دیجی کالا

پرژکتور ال ای دی ۵۰۰ وات دیجی کالا وسیله ای برای تولید نور است. که می تواند نور را با حجم بالا و چند برابر .ظرفیت انرژی ورودی به دستگاه تبدیل کند. این وسیله برای استفاده محیط هایی با وسعت زیاد مورد استفاده قرار می گیرد. از دیگر موارد کاربرد آن زیبایی اماکن، استفاده در کنسرت ها و سالن های نمایش. تالارهای عروسی، باغ های بزرگ و …می توان اشاره کرد.

مشخصات فنی پرژکتور ال ای دی ۵۰۰ وات 

نورافکن ها یا پرژکتورهای تلسکوپی تکی سانتک از نمونه های .پرژکتورهای ال ای دی ۵۰۰ وات می باشد. که دارای پایه تلسکوپی و ۳ پایه نگهدارنده جمع شو می باشد.‌ پایه این نوع پرژکتور طوری طراحی شده است. که پس از نصب  و تنظیم ارتفاع می توان آن را به وسیله یک پیچ  ثابت کرد.

این نوع پرژکتور همان طور که از نامش پیداست دارای توان ۵۰۰ وات می باشد. این نوع پرژکتور دارای وزنی نسبتا سبک در حدود ۳۲۰۰ گرم است که به آسانی قابلیت جابجایی و تحرک دارد. جنس بدنه آن از پلاستیک مقاوم و فشرده شده است .که آن را در مقابل ضربه، گرد و غبار و بارش های جوی محافظت می کند.

‌ داخل محفظه این نوع از پرژکتور یک منبع نور ال ای دی نصب می شود که در صورت هر اتفاقی و از کار افتادن آن،  قابل تعویض می باشد. پرژکتور ال ای دی ۵۰۰ وات از قابلیت نور دهی فوق العاده ای برخوردار بوده و نور دهی بالایی دارد.

ویژگی پرژکتور ال ای دی ۵۰۰ وات 

از ویژگی های  پرژکتور ال ای دی ۵۰۰ وات دیجی کالا می توان به  وزن نسبتا کم و توان نور دهی بسیار بالا ی آن اشاره کرد همچنین این نوع پرژکتور با داشتن سه پایه متحرک این امکان را فراهم می کند که با سرعت مناسبی قابل  نصب و جابجایی باشد و به راحتی و دلخواه بتوان جهت نور را به سمت مورد نظر تنظیم کرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما