پرژکتور ال ای دی ۲۰۰  وات گلنور

 پرژکتور ال ای دی ۲۰۰  وات گلنور

پرژکتور ال ای دی ۲۰۰ وات گلنور ارقام جدیدی از نور افکن ها هستند .که از حجم نور دهی بالایی برخوردار بوده و با قیمت های مناسب می توانند. از نظر نور دهی و میزان برق مصرفی گزینه های مناسبی برای استفاده. در فضاهای نسبتا بزرگ مثل سالن های ورزشی و تارهای پذیرایی باشند. که به تناسب کار می توان از آن ها استفاده های زیادی کرد.

مشخصات فنی پرژکتور ال ای دی ۲۰۰  وات

پرژکتور ال ای دی ۲۰۰  وات گلنور از نظر فنی دارای مزایای زیادی می باشد. و همانطور که از نامش پیداست با توان ۲۰۰ وات و ولتاژ ورودی ۲۳۰ ولت وبا فرکانس ۵۰ هرتز کار می کند. این نوع از پرژکتور با داشتن ابعاد کوچک و مناسب از درجه مقاومت محیطی نسبتا خوبی برخوردار بوده. و  با مقاومت محیطی IP⁶⁶ ، از استحکام خوبی در مقابل گردو و غبار،  نم و بارندگی برخوردار می باشد.

این پرژکتور طوری طراحی شده است. که از سیستم دفع حرارت خوبی برخوردار بوده و به سرعت داغ نمی شود. و بخش نور دهی آن به صورت متقارن و نا متقارن با توجه به سلیقه مشتری یا متناسب با فضای نور دهی قابل تنظیم می باشد. مقادیر دمای رنگ انتخابی آن بین ۳۰۰۰، ۴۰۰۰ تا ۶۵۰۰کلوین است و از رنگ های آفتابی، صدفی و مهتابی برخوردار می باشد و به  مصرف کنندگان این امکان را می دهد که متناسب با فضای مورد استفاده نوع نور مناسب آن محل را انتخاب کنند.

این پرژکتور طول عمری بیش از ۵۰۰۰۰ ساعت داشته و از ضمانت ۳۶ ماه برخوردار می باشد. جنس بدنه آن از آلومینیوم دایکاست و شیشه محافظ ال ای دی های آن از سیکوریت  است که توان و مقاومت این پرژکتور را به طور قابل ملاحظه ای افزایش می دهد.

قیمت پرژکتور ال ای دی ۲۰۰  وات

قیمت پرژکتور ال ای دی ۲۰۰  وات  نسبت به پرژکتورهای مشابه بسیار مقرون به صرفه و مناسب می باشد و مصرف کننده این اطمینان خاطر را دارد که یک پرژکتور با کیفیت دریک سطح قیمت مناسب خریداری کرده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما