فروش چراغ خیابانی
خانه / چراغ خیابانی / نمایندگی لامپ سدیم نور صرام افشان

نمایندگی لامپ سدیم نور صرام افشان

نمایندگی لامپ سدیم نور صرام و نورافشان علاوه بر لامپ های گازی جیوه یا هلیوم سایر محصولات روشنایی این شرکت ها را نیز به فروش می رساند.
محصولات نور صرام پویا و نور افشان دارای یک کیفیت می باشند و در واقع تولید یک کارخانه ولی با دو برند مستقل به بازار روشنایی عرضه می شوند.

لامپ بخار سدیم نور افشان

در راستای همکاری با نمایندگان فروش لامپ های فوق کم مصرف ال ای دی نور صرام پویا، محصولات این شرکت را در سایت صنعت روشنایی ایران معرفی می نماییم.
شرکت نور صرام پویا و نور افشان تولید کننده لامپ در سه شاخه کم مصرف، ال ای دی و گازی HID می باشد که محصولات این شرکت دارای گارانتی می باشند و جز برند های خوشنام بازار هستند.
لامپ های متال هالید و بخار سدیم این شرکت بسیار متنوع هست که برای استفاده در پروژکتور و چراغ های خیابانی استفاده می شود.

شرکت لامپ کم مصرف نور صرام پویا

محصولات کم مصرف تمام پیچ و نیم پیچ این شرکت جزو برندهای برتر ایران هستند که به پشتوانه کیفیت این محصولات، شرکت نور صرام پویا اقدام به عرضه لامپ های فوق کم مصرف ال ای دی نیز نموده است.

فروشگاه آنلاین لامپ های نور صرام لاله زار

فروشگاه آنلاین لامپ های فوق کم مصرف led محصولات شرکت نورصرام را به صورت خرید حضوری از مغازه لاله زار تهران ارائه می دهد.
اغلب مشتریان مجموعه بازار روشنایی ایران از اینترنت هستند ولی امکان مراجعه حضوری به بازار لاله زار تهران و مشاهده کیفیت و نور محصولات روشنایی برای هموطنان عزیز فراهم شده است.
خدمات ارائه شده توسط این سایت به صورت آنلاین بوده ولی ثبت سفارش تلفنی یا حضوری نیز برای هموطنان عزیز فراهم می باشد که باعث رضایت مندی آنها از خرید انجام شده می باشد.
فروشگاه تخصصی لامپ های led در بازار لاله زار تهران مستقر هست که به دلیل وجود قیمت رقابتی در بازار، تمامی محصولات ارائه شده به نرخ رقابتی بازار هستند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
هادی کرمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120938795
شماره ثابت: 02133986153
آدرس کانال: @ledsmdproduct
پست الکترونیکی: hd.karami20@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت عمده چراغ خیابانی لامپ led cob

قیمت عمده چراغ خیابانی لامپ led cob بریجلوکس

قیمت عمده چراغ خیابانی با لامپ led cob بریجلوکس نسبت به اس ام دی ها …

دیدگاهتان را بنویسید