فروش چراغ خیابانی
خانه / چراغ پارکی / نمایندگی خرده چراغ پارکی ایرانی

نمایندگی خرده چراغ پارکی ایرانی

نمایندگی خرده چراغ پارکی ایرانی

چراغ پارکی ایرانی از بهترین چراغ ها برای روشنایی معابر و مکان های باز و تفریحی می باشند.چراغ های پارکی به دلیل تنوع و زیبایی در طرح و رنگ یکی از بهترین و مطمئن ترین پیشنها ها ما برای شماست به دلیل تنوع در تولید قابلیت استفاده در مکان های مختلف را دارد همچنین نوری بسیار با کیفیت را در رنگ های مختلف تولید می کند.

چراغ پارکی خارجی را با زیبا ترین مدل ها طرح ها و با بهترین کیفیت از سایت بازار روشنایی ایران تهیه فرمایید. همانطور که می دانید تامین نور مورد نیاز معابر شهری و پارک ها یکی از مهمترین مولفه های شهری می باشد که باید مسئولین برای تامین بهترین و با کیفیت ترین نور  به آن توجه فرمایند. چراغ پارکی با توجه به اسم آن قابل استفاده در پارک می باشند اما علاوه بر پارک چون در طرح ها و مدل های مختلف و سازگار با انواع سلیقه تولید می شوند می توانند می توانند در مراکز دولتی و غیر دولتی ، ارگان ها و سازمان ها و اماکن خصوصی نظیر باغ ها و ویلا ها قابل استفاده باشند.

نمایندگی خرده چراغ پارکی ایرانی
نمایندگی خرده چراغ پارکی ایرانی

یکی از ویژگی های مهم چراغ پارکی ایرانی:

امروزه در امر الکترونیک و وسایل الکترونیکی مهندسان تمام تلاش خود را می کنند که از انرژی های طبیعی مانند باد و خورشید برق مورد نیاز این و محصولات را تامین کنند به همین دلیل اکثر چراغ های پارکی همانند چراغ های خیابانی ال ای دی قابلیت اتصال به سلول و صفحه های خورشیدی را دارند در این حالت مصرف انرژی به خداقل خود می رسد و به طبع هزینه ها تا حد قابل توجهی پایین می آید.

موارد استفاده چراغ های پارکی: پارک ها(که مخصوص این فضا ساخته میشوند) ، جاده ها ، راه ها و … استفاده میشود. به دلیل تنوع و زیبایی این نوع از چراغ ها در مراکز دولتی و غیر دولتی و همچنین در اماکن خصوصی از جمله منازل شخصی ، باغ ها و یا ویلاهای شخصی مورد استفاده قرار می گیرند همچنین در مجالس و جشن های مختلف می توان استفاده نمود.

نمایندگی خرده چراغ پارکی ایرانی
نمایندگی خرده چراغ پارکی ایرانی
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
هادی کرمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120938795
شماره ثابت: 02166348744
آدرس کانال: @ledsmdproduct
پست الکترونیکی: hd.karami20@gmail.com

مطلب پیشنهادی

پخش چراغ پارکی ایرانی

مرکز پخش چراغ پارکی ایرانی

مرکز پخش چراغ پارکی ایرانی چراغ پارکی ایرانی یکی از بهترین نوع های چراغ پارکی …

دیدگاهتان را بنویسید