فروش چراغ خیابانی
خانه / پروژکتور صبا / نرخ عمده پروژکتور صبا ایرانی

نرخ عمده پروژکتور صبا ایرانی

نرخ عمده پروژکتور صبا ایرانی

پروژکتور صبا ایرانی از بهترین پروژکتورهای تولیدی در ایران می باشد. پروژکتور ها یکی از بهترین منبع های تولید نور می باشند که برای هرکاری مفید و به صرفه می باشد. سایت بازار روشنایی ایران  انواع پروژکتور های صبا خارجی و ایرانی را با نرخ عمده و با قیمت کارخانه به راحتی و با صرف کم ترین وقت و هزینه به مشتریان خود عرضه می کند.

در گذشته پروژکتور ها از لامپ های متال هالید و بخار سدیم بهره می بردند که این علاوه بر نور ضعیف نسبت به انرژی مصرفی برای محیط زیست و انسان ها بسیار مضر و خطرناک بودند. در تکنولوژی جدید با بهره گیری از لامپ های کوچک موسوم به ال ای دی پروژکتور ها دارای نوری بسیار با کیفیت و دارای کم ترین خطر برای انسان ها و محیط زیست می باشند.

خرید و فروش مستقیم پروژکتور خارجی
نرخ عمده پروژکتور صبا ایرانی

پروژکتور ها از لحاظ تکنولوژی ساخت به دو دسته تقسیم می شوند:

  • ،پروژکتور های ال ای دی 
  • پروژکتور های متال هالیدی

 

  • پروژکتور ال ای دی

از جدیدترین و به روز ترین پروژکتور ها، پروژکتور های ال ای دی می باشنند در این نوع از پروژکتور ها از لامپ های کوچکی به نام ال ای دی استفاده می شود که دیگر مشکلات و خطرات لامپ جیوه را ندارد.دارای نور بسیار عالی،دامنه گستره در ساطع کردن نور، مقرون به صرفه و دارای طول عمر بالا می باشند.

  • پروژکتور متال هالیدی

پروژکتور متال هالیدی همانند لامپ بخار جیوه می باشد. در این لامپ از دو جداره کوارتز و یا سرامیک ساخنه شده است. لایه بیرونی پروژکتور وظیفه جلوگیری از پرتو های فرابنفش را دارد.در درون لامپ علاوه بر جیوه نمک هالوژنی قرار دارد که در صورت شکسته شدن حباب و تماس با پوست و چشم می تواند باعث بیماری های بسیار جدی گردد.برای روشن و خاموش کردن باید مدت زمان بیشتری نسبت به پروژکتور های ال ای دی صبر کرد و به مدت سه دقیقه طول می کشد تا کاملا سرد و این موضوع خود باعث کاهش طول عمر این نوع از پروژکتور ها می شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
هادی کرمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120938795
شماره ثابت: 02133986153
آدرس کانال: @ledsmdproduct
پست الکترونیکی: hd.karami20@gmail.com

مطلب پیشنهادی

بازار پروژکتور صبا ایرانی

مرکز خرید بهترین پروژکتور صبا ایرانی

مرکز خرید بهترین پروژکتور صبا ایرانی پروژکتور صبا ایرانی از طریق سایت های اینترنتی عرضه …

دیدگاهتان را بنویسید