فروش چراغ خیابانی
خانه / پروژکتور صبا ایرانی / نرخ انواع پروژکتور صبا ایرانی

نرخ انواع پروژکتور صبا ایرانی

نرخ انواع پروژکتور صبا ایرانی

نرخ پروژکتور صبا ایرانی را می توانید از سایت مرکز روشنایی ایران جویا شوید. سایت مرکز روشنایی ایران دارای انواع پروژکتورها ازجمله پروژکتور های خارجی و ایرانی می باشد. نرخ پروژکتور صبا ایرانی با توجه به تورم بازار هر روزه دارای نوسان است شما میتوانید در سایت مرکز روشنایی ایران از قیمت به روز و واقعی اطلاع حاصل فرمایید.

در این پروژکتور ها از تکنولوژی جدیدی موسوم به لامپ ال ای دی استفاده شده است که دیگز مضرات و مشکلات لامپ های قدیمی را ندارد. در لامپ های قدیمی از بخار سدیم استفاده می شد که علاوه بر مشکلاتی که برای محیط زیست به وجود می آورد برای انسان هم بسیار مضر و خطرناک بود در فناوری جدید دیگر این مشکلات را نداریم.

نرخ پروژکتور صبا ایرانی
نرخ پروژکتور صبا ایرانی

پروژکتور ها دارای چندین نوع مختلف می باشند که در اینجا به ذکر دو مورد می پردازیم

  • ،پروژکتور های ال ای دی 
  • پروژکتور های متال هالیدی

 

  • پروژکتور ال ای دی

از جدیدترین و به روز ترین پروژکتور ها، پروژکتور های ال ای دی می باشنند در این نوع از پروژکتور ها از لامپ های کوچکی به نام ال ای دی استفاده می شود که دیگر مشکلات و خطرات لامپ جیوه را ندارد.دارای نور بسیار عالی،دامنه گستره در ساطع کردن نور، مقرون به صرفه و دارای طول عمر بالا می باشند.

  • پروژکتور متال هالیدی

پروژکتور متال هالیدی همانند لامپ بخار جیوه می باشد. در این لامپ از دو جداره کوارتز و یا سرامیک ساخنه شده است. لایه بیرونی پروژکتور وظیفه جلوگیری از پرتو های فرابنفش را دارد.در درون لامپ علاوه بر جیوه نمک هالوژنی قرار دارد که در صورت شکسته شدن حباب و تماس با پوست و چشم می تواند باعث بیماری های بسیار جدی گردد.برای روشن و خاموش کردن باید مدت زمان بیشتری نسبت به پروژکتور های ال ای دی صبر کرد و به مدت سه دقیقه طول می کشد تا کاملا سرد و این موضوع خود باعث کاهش طول عمر این نوع از پروژکتور ها می شود.

 

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
هادی کرمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120938795
شماره ثابت: 02166348744
آدرس کانال: @ledsmdproduct
پست الکترونیکی: hd.karami20@gmail.com

مطلب پیشنهادی

پروژکتور خارجی ال ای دی

نرخ عمده پروژکتور صبا ایرانی

نرخ عمده پروژکتور صبا ایرانی پروژکتور صبا ایرانی از بهترین پروژکتورهای تولیدی در ایران می …

دیدگاهتان را بنویسید