فروش چراغ خیابانی
خانه / پروژکتور ایرانی / مرکز پخش مستقیم پروژکتور ایرانی

مرکز پخش مستقیم پروژکتور ایرانی

مرکز پخش مستقیم پروژکتور ایرانی

پروژکتور ایرانی یکی از هزاران وسایل های تولید روشنایی می باشد حال این سوال پیش می آید که پروژکتور های ایرانی چه مزایای نسبت به دیگر محصولات روشنایی دارند؟ در انتخاب یک پروژکتور خوب باید به چه مواردی توجه داشت؟

در تکنولوژی ساخت این پروژکتور ها از تعدادی ال ای دی استفاده شده که بسیار پر قدرت و دارای حداقل ضرر و زیان ها برای محیظ زیست می باشد.این محصول نسبت به سایر وسایل روشنایی مزایای دارد که در ادامه به شرح مختصری از ویژگی ها خواهیم پرداخت.

 

مرکز پخش پروژکتور ایرانیمزایای پروژکتور ال ای دی نسبت به سایر وسایل روشنایی:

  1. خاموش روشن شدن سریع
  2. فاقد اشعه های مضری همچون اشعه ماورا بنفش و مادون قرمز
  3. کاملا بی صدا هستند
  4. طول عمر چندن برابر نسبت به پروژکتور های متال هالید و بخار سدیم
  5.  گرمای بسیار کمتری تولید می کنند.

 

در انتخاب یک پروژکتور خوب باید به چه مواردی توجه داشت؟

  • درایور: درایور ها وظیفه تبدیل جریان متناوب به جریان مستقیم را بر عهده دارند درایور ها جریان و ولتاژ متناسب را به چیپ ال ای دی می رسانند. لذا باید در هنگام خرید به درایور به کار رفته شده در محصول توجه زیادی داشته باشیم.
  • چیپ ال ای دی: یکی از مهم ترین عوامل در کیفیت پروژکتورهای ال ای دی چیپ‌های تشکیل دهنده آن می‌باشد. بهره وری نوری و طول عمر مواردی اند که به نوع چیپ ال ای دی به کار رفته در پروژکتور بستگی دارد.
  • هیت سینک: یکی از عواملی که سبب طول عمر پروژکتور ها می شود هیت سینک می باشد هیت سینک ها حرارت تولیدی پروژکتور ها را دفع می کنند تا به ساختار LED آسیبی نرسد.
  • رفلکتور: برای تنظیم زاویه نور از رفلکتور در پروژکتور ها استفاده می شود.رفلکتور مناسب هدر رفت نور را به حداقل می رساند.
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
هادی کرمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120938795
شماره ثابت: 02166348744
آدرس کانال: @ledsmdproduct
پست الکترونیکی: hd.karami20@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید