فروش چراغ خیابانی
خانه / چراغ خیابانی / مرکز فروش چراغ خیابانی ال ای دی جدید

مرکز فروش چراغ خیابانی ال ای دی جدید

مرکز فروش چراغ خیابانی اقدام به فروش انواع چراغ های سنتی و ال ای دی می نماید. این چراغ ها در دسته های آفتابی، مهتابی و ترکیبی قرار می گیرند که مدل ال ای دی این چراغ ها، از فناوری جدیدی برخوردار می باشد.

مرکز فروش چراغ خیابانی اقدام به عرضه انواع چراغ های سنتی و ال ای دی می کند که چراغ های ال ای دی آن از فناوری جدید و مدرنی برخوردار هستند.

چراغ خیابانی چیست؟

چراغ خیابانی که امروزه به صورت ال ای دی نیز ساخته می شود، نور را برای فضای های بزرگی مانند خیابان و معابر در طیف گسترده ای پخش می کند و همین امر باعث می شود که روشنایی خیلی خوبی در معابر و جاده ها به خصوص در شب به وجود بیاید.

چراغ های خیابانی در دو نوع وجود دارند:

  • سنتی
  • ال ای دی

چراغ های ال ای دی مزایایی نسبت به چراغ های سنتی دارند.

در چراغ های سنتی بیشتر نور چراغ به هدر می رود و باعث به وجود آمدن آلودگی نوری می شود! این آلودگی را زمانی شما احساس خواهید کرد که در حال رانندگی باشید و نور به شدت زننده آن را احساس کنید.

مرکز فروش چراغ خیابانی در ایران

در ایران چراغ های ال ای دی دارای مرکز فروش هستند. شما می توانید به این مرکز فروش مراجعه کنید و با کارشناس آن جا صحبت کنید یا کاتالوگ محصولات را نگاهی بیندازید و سپس اقدام به خرید چراغی کنید که مایل هستید آن را بخرید.

در این مراکز می توانید انواع چراغ های مهتابی و آفتابی یا ترکیبی را بیابید و نسبت به نیازتان، چراغ مورد نظر را خریداری کنید.

مزایای چراغ خیابانی

خرید چراغ خیابانی دارای مزایایی می باشد. مزایای این چراغ از نام آن مشخص است! از این چراغ برای روشنایی مکان های مختلف استفاده می شود! این مکان ها می توانند شامل جاهایی مثل خیابان ها، معابر، کوچه ها و بزرگراه ها باشند.

قیمت فروش چراغ خیابانی ال ای دی جدید

قیمت فروش چراغ خیابانی بسته به نوع و کیفیت این چراغ ها بر اساس توان مصرفی شان اندازه گیری می شود و هر چه توان مصرفی بیشتر باشد، قیمت این چراغ ها نیز بیشتر خواهد بود.

 
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
هادی کرمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120938795
شماره ثابت: 02133986153
آدرس کانال: @ledsmdproduct
  پست الکترونیکی: hd.karami20@gmail.com

مطلب پیشنهادی

مرکز فروش چراغ خیابانی

مرکز فروش چراغ خیابانی فروزان گلنور

مرکز فروش چراغ خیابانی فروزان گلنور زیر نور همه چیز قشنگ و لذت بخشه! به …

دیدگاهتان را بنویسید