فروش چراغ خیابانی
خانه / پروژکتور صبا / مرکز فروش پروژکتور صبا ایرانی

مرکز فروش پروژکتور صبا ایرانی

مرکز فروش پروژکتور صبا ایرانی

پروژکتور صبا ایرانی  یکی از بهترین پروژکتور های ایرانی می باشد. سایت بازار روشنایی ایران مرکز فروش انواع پروژکتور های خارجی و ایرانی می باشد یکی از این پروژکتور ها پروژکتور صبا می باشد. با خرید این پروژکتور ها علاوه بر حمایت از تولید داخل می توانید پروژکتوری با بهترین کیفیت خریداری نمایید.

مرکز پخش عمده پروژکتور صبا
مرکز فروش پروژکتور صبا ایرانی

پروژکتور ها یکی از بهترین منابع تولید نور می باشند با استفاده از این محصول و فقط با کی از این پروژکتور ها می توانید محوطه وسیعی را روشن نمایید و از تعداد زیادی لامپ استفاده نکنید به این ترتیب از هدر رفت انرژی نیز جلوگیری نمایید. علاوه بر روشنایی تامین نور محوطه های بزرگ شما می توانید از پروژکتور ها برای نورپردازی ساختمان و محیط مورد نظر خود استفاده کنید. همان طور که می دانید استفاده از نور و نور پردازی ها در محل کسب کار نظیر فروشگاه ها، کافی شاپ ها و رستوران ها می توانید محیطی دلنشین را به وجود آورد و آرامش و رضایت خاطر را به مشتری دهد بنابراین باعث جذب و جلب رضایت مشتری می شود.

 

مقایسه پروژکتور صبا با پروژکتور های قدیمی متال هالیدی:

پروژکتور ها صبا در مقایسه با پروژکتور های قدیمی متال هالیدی ویژگی ها و مزایای بسیار زیادی دارد از جمله این موارد می توان به بی ضرر بودن این پروژکتور ها برای محیط زیست و انسان ها اشاره کرد. پروژکتور های قدیمی دارای جیوه و بخار سدیم بودند که بخار جیوه بسیار برای انسان ضرر داشت و با محیط زیست سازگار نبود. پروژکتور های صبا به جای استفاده از لامپ متال هالید با بهره گیری از  تعداد زیادی لامپ کوچک به نام ال ای دی نوری بسیار طبیعی تر و بی ضرر را از خود ساطع می کنند.

پروژکتور صبا خارجی
مرکز فروش پروژکتور صبا ایرانی
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
هادی کرمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120938795
شماره ثابت: 02166348744
آدرس کانال: @ledsmdproduct
پست الکترونیکی: hd.karami20@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش عمده پروژکتور ایرانی

تجارت عمده پروژکتور صبا

تجارت عمده پروژکتور صبا پروژکتور صبا یکی از بهترین پروژکتور ها در نوع خود می …

دیدگاهتان را بنویسید