فروش چراغ خیابانی
خانه / لامپ ال‌ای‌دی / مرکز فروش لامپ ال ای دی اس ام دی تهران

مرکز فروش لامپ ال ای دی اس ام دی تهران

مرکز فروش لامپ ال ای دی اس ام دی تهران خیابان لاله زار شمالی و جنوبی می باشد که در گذشته نماد مدرنیته و بورس خیاطی ها بود.
لامپ های ال ای دی اس ام دی در مدت زمان کوتاهی توانستند در بازار روشنایی جا بیفتند. این محصولات اغلب جایگزین انواع چراغ های سقفی یا پروژکتوری قدیمی می باشند که در داخل قاب آنها چراغ ها خبری از لامپ نبود و فقط سرپیچ لامپ یا ترانس را جاسازی می کردند.
ولی در محصولات جدید که از طریق مرکز فروش لامپ ال ای دی لاله زار تهران ارائه می شود، تراشه cob به قاب چسبیده شده و در واقع قاب نقش هیت سینک را ایفا می کند.

فروشگاه اینترنتی لامپ هالوژن ال ای دی
خرید آنلاین جدید ترین لامپ های فوق کم مصرف led smd از فروشگاه اینترنتی روشنایی با مراحعه حضوری به دفتر لاله زار نیز فراهم شده است.
با توجه به گسترش اینترنت و ایجاد ساختار های تجارت الکترونیک و نیاز به عرضه تخصصی محصولات روشنایی، فروشگاه های سنتی بسیار زیادی روی به عرضه آنلاین محصولات خود آورده اند.
فروش عمده لامپ های فوق کم مصرف led smd به قیمت رقابتی بازار لاله زار تهران از طریق بازار صنعت ایران با همکاری فروشگاه تخصصی روشنایی انجام می شود که امکان خرید حضوری و یا ثبت سفارش اینترنتی فراهم می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
هادی کرمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120938795
شماره ثابت: 02133986153
آدرس کانال: @ledsmdproduct
پست الکترونیکی: hd.karami20@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش انواع لامپ ال ای دی

فروش انواع لامپ ال ای دی نواری

فروش انواع لامپ ال ای دی در مدل های نواری ۵ متری و ریسه شلنگی …

دیدگاهتان را بنویسید