لیست قیمت چراغ خیابانی led sab ارزان

لیست قیمت چراغ خیابانی led sab ارزان

لیست قیمت چراغ خیابانی led sab ارزان می توان گفت که در توان های ۳۰ تا ۲۴۰ واتی روزانه در حال به روز رسانی می باشند . گر چه بهره بردن از چراغ های خیابانی تولید شده با لامپ cob  فرا گیر نشده باشد اما پیش بینی کار شناسان و پرسنل مرکز  روشنایی ایران زمین استفاده کردن از محصولی که در بالا ذکر شد در سال های آتی می باشد.

خرید چراغ خیابانی  cob led ارزان قیمت از طریق   برخی وب سایت ها با حفظ کیفیت محصولات می باشد . به خاطر  تولید قاب چراغ های خیابانی در کشور ایران  ما توانسته ایم  مبلغ  تمام شده محصول را کاهش دهیم.

از چراغ های  خیابانی ال ای دی COB می توانید در آزاد راه ها، بزرگراه ها، خیابان های اصلی و فرعی، پیاده رو ها، عابر های عمومی، پل ها، تونل ها وموارد های دیگر کاربرد دارد.

 

 

مشخصات چراغ خیابانی co  led

توان مصرفی این دسته از چراغ های خیابانی ال ای دی ۱۰۰ وات می باشد .   زاویه تابش نور چراغ به صورت  ۱۲۰_۶۰ درجه است. ولتاژ لامپ  ۲۴۰ تا۲۰۰ ولت Ac  می باشد. فرکانس  چراغ  ۶۰-۵۰ HZ است  و همین طور  جریان مصرفی این نوع چراغ های خیابانی  ۵۰۰ میلی آمپر می باشد.

بهره نوری  ۱۲۰۰۰ لومن و  بهره نوری در وات : ۱۲۰ Lm/W است . درجه حفاظتی آن هم IP 67 می باشد. رنگ نور این چراغ ها در دو رنگ سفید و رنگ آفتابی وجود دارد و دارای گارانتی ۱۲ ماهه شرکتی هستند.

این دسته از چراغ ها به خاطر لنز دار بودن عمل کرد بالایی در پخش و پرتاب همزمان نور را دارد. و این باعث می شود با طول عمر بالا و مصرف پایین برق و همچنین فاقد اشعه ایکس و فرا بنفش گزینه مناسبی برای خرید است .  همچنین جایگزین کردن با مدل های پرمصرف گازی هم می تواند باشد.

 

قیمت انواع چراغ های اتوبانی یکی از خدماتی که از سوی شهرداری هر شهر دی حیطه مبلمان شهری در محیط ها انجام می شود نحوه صحیح تامین نور در اتوبان ها می باشد که به دلیل اهمیتی که این مکان عبور و مرور در زندگی شهری دارد تائمین نور آن نیز از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما