لیست قیمت لامپ led سی او بی شیله

لیست قیمت لامپ led و انواع سی او بی در توان 5 الی 80 وات توکار در نمایندگی لاله زار شیله مرداد ماه بروز رسانی شد و در اختیار در خواست کنندگان قرار می گیرد.
خیابان لاله زار شهر تهران بورس عمده فروشی صنف لوازم الکتریکی می باشد که تمامی همکاران در سایر شهرهای ایران، در سفر خود به تهران حتما از این مرکز بازدید به عمل می آورند تا از جدیدترین محصولات و لیست قیمت های رقابتی اطلاعات کسب نمایند.
البته امروزه با گسترش اینترنت و افزایش ارتباطات رسانه ای، با چند کلیک ساده می توان به محصول مورد نظر دسترسی پیدا کرد تا در هنگام مراجعه به این خیابان با شناخت کامل وارد شد.
لامپ های led سی او بی در توان های 5 و 7 وات که در سایز برش هشت سانتی می باشند از تقاضای بالایی در بازار لاله زار تهران و سایر شهر ها برخوردار هستند.

فروش لامپ سقفی led cob 30 وات
استفاده از لامپ های سقفی توکار در سایز برش بیست سانتی نیز بیشتر می باشد که در این سایز چراغ های ال ای دی سی اوبی 30 الی 80 وات شیله موجود هستند که چراغ های 80 واتی دارای عمق بیشتری نسبت به انواع 30 واتی می باشند. منبع نور این لامپ ها به داخل قاب چسبیده و نور را مستقیما در زاویه 120 درجه به سمت پایین پرتاب می کند که با لامپ های سقفی cob در بازار لاله زار معروف هستند.

هر چند لیست قیمت لامپ led سی او بی نسبت به انواع اس ام دی بیشتر هست ولی به دلیل پرتاب نور در اماکن تجاری بیشتر مورد توجه هست و بهترین گزینه برای نورپردازی ویترین مغازه ها هست. فروش عمده این منابع نورانی به کف قیمت بازار لاله زار تهران از طریق همکاری با این سایت و فروشگاه تخصصی منابع روشنایی واقع در لاله زار انجام می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما