فروش چراغ خیابانی
خانه / چراغ خیابانی / قیمت چراغ های ال ای دی خیابانی ۱۰۰ وات

قیمت چراغ های ال ای دی خیابانی ۱۰۰ وات

قیمت چراغ های ال ای دی خیابانی ۱۰۰ وات مقطوع بوده و چیزی حدود بالای یک میلیون تومان است. این چراغ ال ای دی قدرت زیادی دارد و می تواند منطقه وسیعی را تحت پوشش نور خود قرار دهد.

قیمت چراغ های ال ای دی خیابانی ۱۰۰ وات حدود ۱ میلیون تومان و یا بیشتر می باشد. این چراغ ها که از کیفیت فوق العاده ای برخوردار هستند، با قدرتی که دارند می توانند منطقه وسیعی را تحت پوشش نوری که تولید می کنند قرار دهند.

فروش چراغ های ال ای دی خیابانی در مراکز فروش

چراغ های ال ای دی ۱۰۰ وات دارای قدرت زیادی هستند. خوب است بدانید که قیمت این چراغ بر اساس توان مصرفی آنها می باشد و هر چه این توان مصرفی بیشتر باشد، قیمت این چراغ ها در مراکز فروش بیشتر است.

کارشناسانی که در این مراکز حضور دارند با مشخصات و ویژگی های انواع چراغ های خیابای ال ای دی و … آشنایی دارند و می توانند به شما کمک نمایند که بهترین چراغ ال ای دی با قدرتی فوق العاده و همچنین طول عمر بالا را خریداری کنید.

نصب چراغ های ال ای دی خیابانی در معابر

نصب چراغ های ال ای دی خیابانی در معابر و خیابان های کشور به دلیل کیفیت آنها هم اکنون در حال انجام است. این چراغ که در برابر رطوب قدرت زیادی دارد و همچنین در برابر گرد و غبار و برخورد اجسام خارجی مقاوم هستند، گزینه ی مناسبی برای خیابان ها و معابر به حساب می آیند.

ویژگی های چراغ های ال ای دی خیابانی ۱۰۰ وات

ویژگی های چراغ های ال ای دی زیاد هستند و اگر بخواهیم وارد بحث تخصصی آن بشویم، ساعت ها باید در موردش صحبت کنیم. اما به طور گذرا به برخی از آنها اشاره ای خواهیم کرد:

  • این چراغ مصرف کمی دارد و می تواند پخش نور زیادی داشته باشد!
  • آلودگی نوری ایجاد نمی کند که این به عنوان یک مزیت مهم در چراغ های خیابانی شناخته می شود.
  • این چراغ سبک است

چراغ خیابانی ال ای دی ۱۰۰ وات نصب راحتی دارد و درب آن به گونه ای است که برای تعمیرات یا تعویض، به راحتی باز شده و نکات ایمنی در آن تا حدود زیادی رعایت می شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
هادی کرمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120938795
شماره ثابت: 02166348744
آدرس کانال: @ledsmdproduct
پست الکترونیکی: hd.karami20@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت چراغ خیابانی خورشیدی smd

قیمت چراغ خیابانی خورشیدی smd در تبریز

چراغ خیابانی خورشیدی smd یک چراغ بسیار کم مصرف و مناسب برای فضای بیرون خانه …

دیدگاهتان را بنویسید