قیمت چراغ استخری ال ای دی مولتی کالر

قیمت چراغ استخری ال ای دی مولتی کالر

قیمت چراغ استخری ال ای دی مولتی کالر ضد آب، بسیار میتواند در هزینه ها به شما کمک کند. کارکرد این چراغ ها به گونه ای است که، آب استخر را با چهار رنگی، نور طبیعی، قرمز، سبز یا آبی روشن می کند، به طور مغناطیسی به استخرهای روی زمین با طرف های وینیل یا فولادی مرتبط می شود و با مهر و موم های ضد آب و مواد غیرخورنده طراحی شده است.می تواند آزادانه در هر آب که به نور نیاز دارد شناور شود، کنترل آن از راه دور یا به شکل دستی صورت می گیرد.هنگام بستن چراغ استخری ال ای دی مولتی کالر، لبه را از نظر وجود شکاف بررسی کنید تا مطمئن شوید که بالا و پایین به طور محکم درست شده است. از سیلیکون موجود بر روی حلقه آبی داخل واحد برای کامل کردن مهر و موم ضد آب استفاده کنید

کاربرد چراغ استخری ال ای دی مولتی کالر

چراغ‌های ال‌ای‌دی مولتی کالر زیر آب روشن، کم مصرف و دارای ظاهری جذاب هستند و تقریباً برای هر کاربرد زیر آب مناسب هستند. ایده آل برای نصب در استخرها، آبگرم / جکوزی ها، حوضچه ها، آکواریوم ها، آبشارها، آبنماها، فواره ها، اسکله ها و در محیط های دریایی. این چراغ های استخر زیر آب چند رنگ برای جایگزینی چراغ‌های استخر کلاسیک با پیچ نصب بالا طراحی شده است. از بین حداکثر ۶ رنگ یا ۷ نمایش نور از پیش تنظیم شده انتخاب کنید، و با چرخاندن سوئیچ استخر موجود کنترل کنید. چراغ استخری ال ای دی مولتی کالرتنها از ۷۰ وات برق استفاده می کند تا معادل نور یک چراغ استخر استاندارد ۲۵۰ وات را ایجاد کند، شامل سیم ۵۰ اینچی با روکش فولادی ضد می باشد.

چراغ ضد آب است که برای نصب روی دیوار صاف استخر، نیم متر زیر آب طراحی می شود. یک کنترل از راه دور به شما امکان می دهد بین هفت رنگ، پنج الگوی در حال تغییر و ۱۰ سرعت چرخش رنگ را انتخاب کنید، اگر چراغ‌های رشته‌ای قدیمی‌تری در استخر خود دارید، بدون شک اجرا کردن آنها بسیار ناکارآمد و پرهزینه است. بهتر است روی چراغ استخری ال ای دی مولتی کالر سرمایه گذاری کنید و از چراغ هایی که تنها ۵۰ وات دارند اما روشنایی قابل مقایسه با لامپ های رشته ای ۳۰۰ تا ۸۰۰ وات ایجاد می کنند بهره مند خواهید شد.

با تغییر رنگ، حال و هوای دلخواه خود را در کنار استخر با حداقل هیاهو ایجاد خواهید کرد. ۱۶ حالت رنگی مختلف با ۷ رنگ ثابت به همراه ۹ نمایش نور در چراغ استخری ال ای دی مولتی کالر جود دارد. علاوه بر نورهای قرمز، سبز و آبی استاندارد، سفید، بنفش، زرد و فیروزه ای نیز خواهید داشت. اگر هنوز در مورد این چراغ های استخر شک دارید، شاید ضمانت تعویض مادام العمر تعادل را تغییر دهد.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما