فروش چراغ خیابانی
خانه / پروژکتور led / قیمت پروژکتور cob 100 وات صباترانس

قیمت پروژکتور cob 100 وات صباترانس

قیمت پروژکتور cob 100 وات شرکتی در انواع مختلف شبکه ای و لنزدار برای فروش در نیمه دوم سال ۹۷ از طریق روشنایی صبا ترانس بروز رسانی شد.
استفاده از پروژکتور های نسل جدید روز به روز در حال افزایش هست که یک پروزکتور ۱۵۰ وات لنزداز نوری معادل یک پروژکتور خیاری ۴۰۰ وات یا ۱۰۰۰ وات مدادی دارند.

هرچند پروژکتور های led smd نسبت به انواع سی او بی ارزان قیمت تر می باشند و در توان های پایین و ابعاد کوچک نیز تولید می شوند. به طور مثال قیمت پروژکتور cob 100 وات نسبت به اس ام دی صد وات صبا ترانس بیشتر هست ولی به دلیل پرتاب نور بیشتر و کیفیت بالاتر مورد توجه خریدارن قرار گرفته و فروش مناسبی دارند.

نمایندگی لامپهای پروژکتور led cob لاله زار
نمایندگی فروش لامپهای پروژکتور led cob لاله زار تهران، محصولات خود را به قیمت رقابتی بازار پخش می نماید. پروژکتور های سی او بی دارای لامپ های جدید هستند که در اغلب مغازه ها یافت نمی شود.
یا اغلب مغازه های بحر خیابان لاله زار تهران به دلیل اجاره بهای نجومی خود، محصولات خود را با بیشترین سود ممکن به فروش می رسانند ولی استفاده از مزیت های تجارت الکترونیک و پیوند آن با فروشگاه سنتی می تواند هزینه های کسب و کار را تا حد زیادی کاهش بدهد.
نمایندگی پخش لامپهای پروژکتور های led cob در لاله زار تمامی محصولات خود را با کم ترین حاشیه سود و قیمت رقابتی بازار پخش می نماید.

قیمت فروش لامپ هالوژن ledپاور
قیمت لامپ led پاور نسبت به سی او بی ها و اس ام دی ها ارزان تر هست و از فروش مناسبی برای تولید وال واشر و پروژکتور نما دارد.
لامپ های ال ای دی پاور در انواع ۱ و ۳ وات تولید می شوند که برای روشنایی تزینی و نور کمکی کاربرد دارد در حالی که اس م دی و سی او بی ها برای روشنایی عمومی نیز کاربرد دارند.
قیمت فروش پاور های led  بستگی مستقیمی به کیفیت و میزان نور آنها دارد که خرید از مجموعه بازار صنعت ایران به قیمت رقابتی بازار لاله زار محاسبه خواهد شد.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
هادی کرمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120938795
شماره ثابت: 02166348744
آدرس کانال: @ledsmdproduct
پست الکترونیکی: hd.karami20@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید