قیمت پروژکتور ال ای دی ۲۰۰ وات گلنور مازی نور

قیمت پروژکتور ال ای دی ۲۰۰ وات گلنور مازی نور

قیمت پروژکتور ال ای دی ۲۰۰ وات گلنور و مازی نور به همراه لیست کاتالوگ و مشخصات فنی چراغ های خیابانی این شرکت ها ارسال می شود .

برند های گلنور و مازی نور از بهترین شرکت های ایرانی در حوزه صنایع روشنایی می باشند که توانسته اند محصولات خود را به کشور های همسایه نیز صادر نمایند .

پروژکتور ماتریکس LED گلنور

اغلب پروژکتور و چراغ های خیابانی این شرکت های دارای ضمانت نامه پنج ساله می باشند که نشان از مرغوبیت بالای محصولات تولیدی این شرکت ها می باشد .

خرید پروژکتور LED  آریو و آریل گلنور

پروژکتور led آریو گلنور در توان های ۳۰ الی ۲۴۰ وات تولید می شود که از لحاظ کیفی هم ردیف چراغ های خیابانی مدل سهیل گلنور می باشند .

قیمت پروژکتور ال ای دی ۲۰۰ وات آریو گلنور مناسب می باشد به خاطر همین موضوع از خرید بالایی در ایران دارد.

 

خرید پروژکتور LED آریو گلنور

برای تولید بدنه پروژکتور های آریو و آریل گلنور از روش دایکاست استفاده می کنند که از ظرافت بالایی برخور دار هست .

ضمانت پروژکتور های آریو از مدل آریو بیشتر می باشد و به خاطر همین موضوع برای استفاده در برج های نوری با ارتفاع زیاد مناسب هستند.

فروش چراغ های پروژکتوری ساترن و اپتیلوکس مازی نور

از پروژکتور های متفاوت در بازار روشنایی ایران می توان به پرژکتور ساترن اشاره نمود که در انواع مختلف چراغ خیابانی نیز می توان استفاده کرد.

فروش پروژکتور ساترن مازی نور

شرکت مازی نور با انتخاب در جه لنز این پرژکتور بهترین گزینه را برای پخش نور متقارن و نا متقارن ارائه می دهد.

پروژکتور های اپتیلوکس مازی نور هم شبیه به انواع آریل گلنور می باشد و در طیف های نوری مختفی تولید شده اند.

دلایل انتخاب چراغ های گلنور و مازی نور در ایران

با توجه به ارسال دستور العمل ها و الزامات،  ارزیابی فنی و تست های پروژکتور های خیابانی ال ای دی از طرف شرکت برق و سازمان در سال ۱۳۹۶ و همچنین اهمیت استفاده از محصولات و نگرانی‌ های موجود نسبت به کیفیت و طول عمر این چراغ‌ها،

شرکت گلنور و مازی نور به عنوان بزرگ‌ترین تولیدکننده صنایع روشنایی خیابانی و پروژکتوری در کشور و خاورمیانه، در زمان ابلاغ این دستورالعمل، با وجود داشتن محصولات باکیفیتی مانند هلیوس، سهیل و آریو در سبد تولیدات خود،

چراغ خیابانی ال ای دی اس ام دی ستاره

به منظور مطابقت کامل چراغ خیابانی ال ای دی با دستورالعمل های مذکور اقدام به تولید و طراحی چراغ های ستاره و آریل با تکنولوژی و معیارهای روز جهانی و هماهنگ با تمامی بندهای موجود در قوانین ابلاغ شده از طرف سازمان توانیر نمود،

اکنون این منابع روشنایی به عنوان به روزترین چراغهای خیابانی تولید ایران در سطح شرکت‌های توزیع برق و سایر ارگان‌ها شناخته می شود.

همچنین برای نخستین بار در کشور، با پیگیری های مکرر صنابع روشنایی گلنور ، آزمونهای ارزیابی طول عمر و حفظ لومن چراغ‌های ال ای دی بر اساس استاندارد IEC62717-1-1، که از مهمترین بندهای دستورالعمل الزامات می باشد،

توسط آزمایشگاه روشنایی و نور دانشگاه تهران بر روی این نسل از چراغ های ال ای دی انجام گرفت. نتایج فوق‌العاده ارزنده و تحسین‌برانگیز این آزمایشات تا حدود زیادی نگرانی‌ها و تردیدهای متخصصان و کارشناسان این صنعت را برطرف نمود و راهی جدید را در پیش رویصنایع روشنایی کشور باز نمود .

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما