فروش چراغ خیابانی
خانه / چراغ خیابانی / قیمت لامپ بخار جیوه ۲۵۰ وات مستقیم

قیمت لامپ بخار جیوه ۲۵۰ وات مستقیم

قیمت لامپ بخار جیوه در توان های ۱۲۵ یا ۲۵۰ وات و سدیم ۱۱۰ واتی مستقیم، تولید شرکت لامپ نور، پارس شهاب و نورافشان برای فروش در شهریور ماه بروز رسانی شد.

انواع لامپ بخار جیوه
از لامپ های بخار جیوه ۱۲۵ وات به همراه ترانس، اغلب برای روشنایی در خیابان ها، مغازه ها، سوله های صنعتی و مکان های ورزشی سرپوشیده  استفاده می شود. اما برای بکارگیری لامپ بخار جیوه مستقیم نیازی به بالاست و تجهیزات جانبی اضافی نیست. بیشتر کاربرد این نوع لامپ ها در مکان هایی که نیازی به سرمایه گذاری بلند مدت نبوده و یا زمان و فضای کافی برای نصب و تجهیزات وجود ندارد استفاده می شود.
در اصل لامپهای بخار جیوه مستقیم  ۱۶۰ و ۲۵۰ وات با دارا بودن قابلیت های بالا و کیفیت مطلوب – که ادغامی از لامپ های رشته ای و بخار جیوه پرفشار می باشد – بدون نیاز به تجهیزات جانبی خاص و فقط با مصرف تعویض ، با سهولت جایگزین لامپ های رشته ای شده و نوری با کیفیت و مطلوب ایجاد می کنند.

لامپ های بخار جیوه مستقیم ، علاوه بر دارا بودن ضریب تشخیص رنگ عالی ، دارای طول عمر بالا ، شار نوری و بهره نوری بالا تر نسبت به لامپ های رشته ای می باشند.

انواع لامپ های بخار سدیم
لامپ‌ های بخار سدیم اغلب در توانهای ۷۰، ۱۱۰، ۱۵۰، ۲۱۰، ۲۵۰ و ۱۰۰۰ وات تو لید می شوند و از این لامپها اکثرا برای روشنایی جاده ها و بزرگراه ها، سوله های صنعتی سرپوشیده و سرباز،مناطق مه آلود و تونل ها استفاده می شوند.

لامپ های بخار سدیم جایگزین
کاربرد و مزایا : لامپ های بخار سدیم جایگزین در توان های ۱۱۰ و ۲۱۰ وات تولید گردیده و به ترتیب جایگزین لامپ های بخار جیوه ۱۲۵، ۲۵۰ و ۴۰۰ وات می شوند و برای جایگزینی لامپ های بخار سدیم نیازی به تعویض بالاست یا اضافه نمودن تجهیزات جانبی دیگر مثل ایگنایتور نمی باشد. با این جایگزینی میزان شار نوری تقریباً به دوبرابر افزایش یافته و با توجه به عمر طولانی تر لامپ های بخار سدیم نسبت به لامپ های بخار جیوه بازده زمانی تعویض لامپ ها افزایش خواهد یافت.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
هادی کرمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120938795
شماره ثابت: 02133986153
آدرس کانال: @ledsmdproduct
پست الکترونیکی: hd.karami20@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید