فروش چراغ خیابانی
خانه / چراغ cob / قیمت عمده لامپ کم مصرف ال ای دی سقفی

قیمت عمده لامپ کم مصرف ال ای دی سقفی

قیمت عمده لامپ کم مصرف ال ای دی سقفی در انواع اس ام دی و سی او بی بسیار متفاوت می باشد، که هر کدام دارای کاربری خاصی در نور پردازی هستند.
استفاده از چراغ های سقفی جدید که لامپ به قاب چسبیده است بسیار رواج دارد که در بازار به اسم پنل های ال ای دی اس ام دی یا سیلندری سی اوبی معروف می باشند.
با توجه به قیمت بالای آنها در کشور ما کمتر مورد استفاده واقع می شوند که در صورت خرید عمده از بازار صنعت ایران دارای تخفیف و با کاهش قیمت همراه می باشد.
قیمت عمده فروشی لامپ های فوق کم مصرف ال ای دی سقفی توکار و روکار برای مصارف تجاری یا اداری در اختیار مدیران پروژه ها قرار می گیرد.

خرید فروش عمده لامپ های smd cob led
خرید فروش عمده لامپ های smd cob led  سقفی در این سایت نسبت به لامپهای کم مصرف های تمام پیچ رو به افزایش هست و پیش بینی ها حاکی از جا افتادن این منابع روشنایی نسل جدید است.
لامپ های led سقفی در بدو ورود به بازار به دلیل بالا بودن قیمت از خرید و فروش بسیار پایینی در بازار برخوردار بودند ولی با توجه به تولید عمده و بالطبع کاهش قیمت در بازار های جهانی شاهد افزایش تقاضا در بازار و استفاده بیشتر مردم از این منابع نورانی فوق کم مصرف هستیم.
خرید و فروش عمده لامپ های led در لاله زار نسبت سایر منابع روشنایی بسیار افزایش یافته است به طوری که تقاضا برای لامپ های کم مصرف رو به کاهش می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
هادی کرمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120938795
شماره ثابت: 02166348744
آدرس کانال: @ledsmdproduct
پست الکترونیکی: hd.karami20@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت لامپ های ال ای دی شلنگی

قیمت لامپ های ال ای دی شلنگی ۵۷۳۰ اس ام دی

قیمت لامپ های ال ای دی شلنگی در انواع اس ام دی ۵۷۳۰ تخت نسبت …

دیدگاهتان را بنویسید