فروش اینترنتی چراغ مازی نور

فروش اینترنتی چراغ مازی نور

فروش اینترنتی چراغ مازی نور. شرکت مازی نور. با بیش از ۴ دهه فعالیت در صنایع روشنایی ، توانسته است. تا به عنوان اولین شرکت تولید کننده چراغ های ضد انفجار در ایران تحت لیسانس شرکت آلمانی آدولف شوخ را کسب کند. این شرکت با استفاده از روش های نوین مدیریتی و منحصر به فرد خود با جدید ترین دستاورد های علمی ،محصولاتی با کیفیت و استاندارد تولید کند.

شرکت مازی نوری با ۶۰ هزار متر مربع مساحت و با زيربنايي حدود ۱۲ هزار متر مربع. دارای بخش های تحقيق و توسعه، طراحي و برنامه ريزی توليد، خطوط متعدد مونتاژ، كنترل كيفيت، تضمين كيفيت و طرح و برنامه.  فن آوری اطلاعات و ارتباطات، مارکتينگ، فروش داخلي و فروش خارجی، خدمات پس از فروش، خريد داخلی، خريد خارجی و مديريت منابع انسانی می باشد. محصولات مازی نور در سه گروه زیر قرار می گیرند:

Primax1.

Climax2.

Reliance3.

که در این سه گروه محصولات، انواع چراغ های اداری، تجاری، فروشگاهی،صنعتی و فضای باز قرار می گیرند.

ویژگی های چراغ مازی نور

محصولات این شرکت علاوه بر تنوع زیاد در چراغ هایی با كاربرد های اداری، تجاری، تزئينی، صنعتی، ضد انفجار و فضا آزاد، دارای ویژگی هایی از جمله صرفه جویی در مصرف انرژی. بازدهی زیاد نور، ثبات کیفیت، بادوام، منطبق با استاندارد های ملی و اروپایی از جمله استاندارد ۵-۹۰۰۱ ISO و IEC60598 ، سهولت نصب و سرويس، زیبا و مدرن هم هستند.

همین طور تمامی محصولات مازی نور در بخش کنترل کیفیت مورد بررسی قرار می گیرند. تا تولید علمی، تضمین کیفیت کارا، دوام طولانی و عملکرد صحیح چراغ ها به وجود اید. هم چنین همه دارای ضمانت و خدمات پس از فروش هم می باشند.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما