فروش چراغ خیابانی
خانه / فروشگاه لامپ led / فروش اینترنتی لامپ ال ای دی smd 3 وات

فروش اینترنتی لامپ ال ای دی smd 3 وات

فروش اینترنتی لامپ ال ای دی smd 3 وات پنلی که به دور سرامیک هم معروف هستند از طریق این سایت به صورت عمده و خرده انجام می شود.
پنل های ال ای دی smd توکار که بهمراه قاب های دور سفید ارائه می شوند در توان ۳ واتی بسیار پر کاربرد هستند که این را باید در سایز برش آنها جست و جو کرد که علی رغم نور کم تر نسبت به پنل ۶ واتی از فروش اینترنتی بالایی برخوردار هستند.
پنل های smd 6 وات سرامیکی دارای سایز برش ده سانتی می باشند که در ایران زیاد مورد استفاده نمی شوند. زیرا قاب های هالوژن قدیمی برای سایز نمره هشت طراحی شده اند.

قیمت پنل های بک لایت  ۷وات
پنل های بک لایت ۷ وات با این که از توان بالا تری نیز برخور دار هستند ولی در سایز برش هشت سانتی به وفور تولید و یافت می شوند. چیپ های ال ای دی اس ام دی در انواع پنل دور سرامیک به صورت نواری دور تا دور بدنه افقی پنل چسبانده شده اند که ضخامت کمتری دارند ولی پنل های بک لایت همانند پنل های دور شیشه به پشت بدنه عموده چساینده شده اند که چیپ های درشت تر و نور را مستقیم به پایین پرتاب می کنند.
بهترین پنل و لامپ های ال ای دی در بازار ایران به همراه گارانتی معتبر دو ساله شرکتی عرضه می شوند که با وجود قیمت فروش بالا تر نسبت به محصولات قاچاق، از تقاضای بالایی نیز برخوردار هستند.
هر چند که انتظار می رود با جلوگیری از ورود قاچاق کالا به کشور در سال جدید، شاهد کاهش عرضه محصولات بی کیفیت قاچاقی باشیم. که در مورد لامپ های ال ای دی با کاهش تقاضا برای این محصولات هم مواجه هستیم که خوشبختانه مردم فقط به قیمت ارائه شده توجه نمی کنند و از لحاظ کیفی و گارانتی ارائه شده برایشان مهم می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
علی کرمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120797470
شماره ثابت: 02166348744
آدرس کانال: aynoorled@
پست الکترونیکی: Ali.tabrizi6543@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش لامپ ال ای دی حبابی

فروش اینترنتی لامپ ال ای دی حبابی خانگی

فروش اینترنتی لامپ های ال ای دی حبابی و استوانه ای در توان های بالا …

دیدگاهتان را بنویسید