فروش چراغ خیابانی
خانه / انواع پروژکتور خارجی / فروشگاه انواع پروژکتور خارجی

فروشگاه انواع پروژکتور خارجی

فروشگاه انواع پروژکتور خارجی

انواع پروژکتور خارجی را میتوانید در طرح ها و مدل های متفاوت در سایت بازار روشنایی ایران تهیه فرمایید. یکی از بهترین و پر طرفدارترین وسایل های تولید روشنایی برای استفاده در مکان های وسیع و بزرگی همچون سالن های ورزشی،تالار ها ،استیج های کنسرت و … استفاده می شود همچنین از پروژکتور خارجی برای نورپردازی ساختمان ها، برگزاری مراسم ها سالن های برگزاری مراسم ها و همچنین در صنعت فیلم سازی برای تهیه نور مناسب استفاده می شود.

همان طور که می دانید یکی از نیاز ها بسیار مهم انسان ها در دنیای امروز روشنایی و تامین نور مناسب در شبانه روز می باشد. امروزه بسیار از مردم در سراسر دنیاز از تاثیرات نور به لحاظ روانشناسی در کار و شغل روز مره خود استفاده می کنند. به این صورت که شما می توانید با استفاده از نور در فروشگاه یا محل کار خود از تاثیرات نور برای جذب مشتری استفاده کنید و حتی خانه خود را محیطی آرام و دنج برای استراحت تبدیل کنید.

 

بازار پروژکتور خارجی

یکی از بهترین و به صرفه ترین لوازم تولید نور و روشنایی پروژکتور ال ای دی می باشد.

موارد استفاده پروژکتور LED:

  • استفاده در نمای ساختمان
  • فروشگاه ها
  • پارک ها
  • زیباسازی مکان های شهری
  • معابر و پل ها
  • تابلو ها بیلبورد ها

مزایای پروژکتور چیست؟

پروژکتور LED قادر به تولید نور بیشتر  در عین حال مصرف کم تر نسبت به سایر تکنولوژی های روشنایی می باشد. به علت استفاده این پروژکتور ها در محیط بیرونی مقاومت آن ها در برابر شرایط محیطی بسیار حائز اهمیت است و پروژکتور LED از استاندارد حفاظت محیطی IP65 برخوردار است. هم چنین این پروژکتور ها قابلیت استفاده در دمای ۲۵- درجه سانتی گراد تا ۵۰ درجه سانتی گراد را دارند.

 

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
هادی کرمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120938795
شماره ثابت: 02166348744
آدرس کانال: @ledsmdproduct
پست الکترونیکی: hd.karami20@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید