فروش چراغ خیابانی
خانه / لامپ مهتابی led / خرید لامپ مهتابی led ایرانی

خرید لامپ مهتابی led ایرانی

خرید لامپ مهتابی led بیست وات در بازار لاله زار تهران نسبت به انواع فلورسنت ۴۰ وات قدیمی رو به افزایش هست و اغلب مردم ترجیح می دهند از برندهای ایرانی استفاده نمایند.
نسل جدید لامپ های مهتابی led در بازار لاله زار تهران دارای انواع مختلف و گرید های عالی یا سطح پایین هستند که برخی محصولات بدون برند که فقط از کلمات LED استفاده می نمایند، فاقد کیفیت و استاندارهای بین المللی هستند.
برندهای ایرانی معروفی هم در حوزه منابع روشنایی led در بازار ایران وجود دارد که مردم ترجیح می دهند تا با خرید لامپ مهتابی led علاوه بر تعویض سیستم روشنایی قدیمی با انواع جدید، اشتغال کارگران ایرانی را نیز فراهم آورند.
از برند های معروف ایرانی می توان به افراتاب، آروشا و بهنور اشاره نمود که با توجه به استقبال عمومی به خرید اجناس ایرانی، شاهد رشد سایر برندهای ایرانی نیز هستیم.

قیمت لامپ مهتابی ال ای دی رنگی
از مهتابی های رنگی اغلب در هیئت های مذهبی استفاده می شود که نوع ال ای دی آنها نیز به بازار ارائه شده است که بدلیل نشکن بودن و مصرف پایین تر مورد استقبال مصرف کنندگان قرار گرفته است.  این محصولات علاوه بر رنگ نور آفتابی و مهتابی در رنگ های سبز، آبی و قرمز تولید شده اند که در ایران بیشترین استفاده رنگ سبز می باشد.


در ایران با فرا رسیدن ماه های رجب و شعبان استفاده از لامپ های مهتابی و یک وات هفت رنگ برای ریسه ساختن تزینی افزایش می یابد. همکارانی که سابقه فروش این محصولات به مساجد و هیئت های محل خود را دارند دو ماه مانده به شروع این ماه ها اقدام به خرید لامپ مهتابی led و لامپهای می نمایند.
لامپ های ال ای ای نواری هفت رنگ هم در بازار موجود هستند که به اصطلاح RGB نامیده می شوند و اغلب برای نور پردازی و تزینات مورد استفاده قرار می گیرند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
هادی کرمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120938795
شماره ثابت: 02133986153
آدرس کانال: @ledsmdproduct
پست الکترونیکی: hd.karami20@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید لامپ led نما نور

خرید لامپ led نما نور قیمت عمده

خرید لامپ led نما نور با برند هالی استار نیز به قیمت عمده از طریق …

دیدگاهتان را بنویسید