فروش چراغ خیابانی
خانه / بهترین پروژکتور خارجی / بازار خرید بهترین پروژکتور خارجی

بازار خرید بهترین پروژکتور خارجی

بازار خرید بهترین پروژکتور خارجی

بهترین پروژکتور خارجی را اگر می خواهید به سایت بازار روشنایی ایران مراجعه فرمایید. شما می توانید به راحتی بهترین پروژکتور خارجی را در مدل ها و طرح های متفاوت در این سایت تهیه فرمایید.حال بیایید به این بپردازیم که پروژکتور چیست؟ چه انواعی دارد؟ دارای چه ویژگی ها و مزایایی می باشد؟

پروژکتور یکی از هزاران محصولات تولید نور و روشنایی می باشد که برای روشنایی سالن های بزرگ، تالار ها و سالن های ورزشی و همچنین برای نور پردازی از آن استفاده می شود.دارای دو نوع SMD و COB می باشد که هرکدام دارای ویژگی ها متفاوتی می باشند.در ادامه به تفصیل ویژگی های بهترین پروژکتور می پردازیم.

 

پروژکتور ال ای دی

انواع پروژکتور ها:

  • COB: این مدل دارای یک چیپ یک تکه می باشدکه نور نوری تیز در یک محیط کوچک ایجاد می کند این مدل CRI یا شاخص نمود رنگ بالایی دارند و طول عمر بیش از ۳۰۰۰۰ ساعت،نور این پروژکتور ها به دلیل داشتن لنز ها اپتیکی بسیار انعطاف پذیر می باشد.
  • SMD: در این مدل تعدادی زیادی ال ای دی با بسته بندی جدا در کنار هم قرار گرفته اند. در صورتی که احتیاجی به پرتاب نور در فاصله زیاد ندارید این گزینه می تواند بسیار مناسب باشد.ال ای دی های استفاده شده در این نوع بدون سوراخ شدن روی برد قرار گرفته اند قیمت این مدل نسبت به COB کمتری دارد و نور طبیعی نزدیک به نور خورشید ساطع می کند.

بهترین پروژکتور ال ای دی

 

ویژگی ها ی یک پروژکتور خوب چیست؟

  1. طول عمر بالای دارند و به طبع هزینه تعمیر و نگهداری ندارند
  2.  با محیط زیست سازگار هستند.
  3. فاقد اشعه های مضر نظیر ماوراء بنفش و مادون قرمز هستند
  4. گرمای کمتری تولید می کنند
  5. مجهز به سیستم دفع حرارتی پیشرفته هستند.
 
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
هادی کرمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120938795
شماره ثابت: 02133986153
آدرس کانال: @ledsmdproduct
  پست الکترونیکی: hd.karami20@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید