فروش چراغ خیابانی
خانه / لامپ led کیهان / نمایندگی فروش لامپ کیهان تهران

نمایندگی فروش لامپ کیهان تهران

نمایندگی فروش لامپ کیهان در بازار لاله زار، محصولات کم مصرف led این برند را در شهرهای مشهد، شیراز، کرج، تبریز، اصفهان و اهواز معرفی و با تبلیغات تلویزیونی باعث جذب مشتری می شود.

شرکت تولیدی صنعتی کیهان همانند سایر برندهای روشنایی در ایران، دفتر و نمایندگی فروش لامپ کیهان را در خیابان لاله زار تهران مستقر نموده است که سبب بالا رفتن مشتریان این برند در سراسر کشور شده است. لامپ های ال ای دی و کم مصرف کیهان بدلیل کیفیت بالا از رضایت بیشتری در بین برندهای ایرانی برخوردار هستند.

خرید لامپ led لوستر
خرید لامپ led کیهان برای لوستر در توان های پایین ال ای دی رواج بیشتری دارد که می توان به لامپهای اس ام دی ۳ و ۶ واتی این برند اشاره نمود که فروششان از طریق این سایت رو به افزایش می باشد.
استفاده از لامپ های رشته ای ۶۰ واتی یا کم مصرف پیچی ۱۸ وات برای لوستر دیگر منسوخ شده می باشد و به جای انها منابع روشنایی فوق کم مصرف led برای استفاده در لوستر خرید اری می شوند.
از اولین محصولات led که به بازار روشنایی ایران آمد می توان به لامپ لوستر اشاره نمود که در بدلیل قیمت بالا فقط در شمال تهران از فروش خوبی برخوردار بود ولی امروزه با توجه به مناسب بودن قیمت محصولات led در نمایندگی فروش لامپ کیهان و سایت مرکز روشنایی ایران، شاهد علاقه مردم به استفاده از این محصولات هستند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهندس هادی کرمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120938795
شماره موبایل: 09120797470
شماره تلفن ثابت:02166348744
آدرس کانال: ledsmdproduct@
آدرس سایت: www.ledtec.ir
پست الکترونیکی: hd.karami20@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید