فروش چراغ خیابانی
خانه / لامپ led کیهان / قیمت لامپ ال ای دی کیهان فروشگاه لاله زار تهران

قیمت لامپ ال ای دی کیهان فروشگاه لاله زار تهران

قیمت لامپ ال ای دی کیهان در فروشگاه لاله زار تهران این شرکت و سایت مرکز روشنایی ایران به قیمت مصوب کارخانه می باشد. تمامی محصولات تولیدی شرکت کیهان دارای نشان استاندارد ایران و تاییدیه ایزو از شرکت AFNOR فرانسه می باشد که بدلیل این موضوع از معدود برند های صادراتی ایران در حوزه صنایع روشنایی ایران می باشد.

قیمت لامپ ال ای دی کیهان

این گروه توليدي صنعتي  به عنوان يكي از بزرگترین صنايع روشنایی حاضر ایران، در سال ١٣٦٥ شمسی در شهرک صنعتی رشت تاسيس شده است است . آغاز به كار اين گروه با توليد آنتن  و پس از آن انواع ترانس لامپ های مهتابی، انواع درب بازكن هاي صوتي و تصويري، بالاست لامپ های گازی HID، محافظ هاي ولتاژ  و … مجموعه توليدات خود را كه شمار آن امروزه به هشتاد نوع كالاي متنوع مي رسد گسترش داده است. از طرفي اين شركت در سال ٨٩ با راه اندازي خط مونتاژ لامپ كم مصرف پا به عرصه صنايع روشنايي ايران نهاده است و در حال حاضر یکی از بزرگترین تولید کنندگان لامپ ال ای دی ایران هست.

شرکت تولیدی صنعتی کیهان
قیمت لامپ ال ای دی کیهان نسبت به کیفیت آن بسیار مقرون یه صرفه می باشد و اغلب فروشگاه های لاله زار تهران اقدام به فروش محصولات این شرکت می نمایند. اين مجموعه توليدي رشد كيفي محصولات ، تنوع محصولات و رشد سازماني خود را مديون مشتريان محترمي مي داند كه با نقطه نظرات، پيشنهادات و انتقادات خود در ارتقاء هرچه بيشتر اين مجموعه نقش بسزايي داشته اند.
از اين رو مجموعه ي توليدي كيهان جايگاه ويژه و ارزشمندي در اهداف سازماني خود جهت تشكر و قدرداني از مشتريان گرامي لحاظ نموده است.
الزام عمل به استراتژي اصلي ( مشتري مداري در سايه كيفيت برتر با انديشه جهاني )، كاركنان اين مجموعه را بر آن داشته است تا نهايت تلاش را مبذول و محصولاتي در حد استاندارد هاي جهاني توليد نموده و كليه محصولات توليدي خود را ضمانت نمايند

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهندس هادی کرمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120938795
شماره موبایل: 09120797470
شماره تلفن ثابت:02166348744
آدرس کانال: ledsmdproduct@
آدرس سایت: www.ledtec.ir
پست الکترونیکی: hd.karami20@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت لامپ ال ای دی نواری

قیمت لامپ ال ای دی نواری تکنوتل

قیمت لامپ ال ای دی نواری تکنوتل نسبت به کیفیت و مدت زمان گارانتی آن …

دیدگاهتان را بنویسید