فروش چراغ خیابانی
خانه / چراغ cob / قیمت لامپهای فوق کم مصرف led smd cob ایرانی

قیمت لامپهای فوق کم مصرف led smd cob ایرانی

قیمت لامپهای فوق کم مصرف led smd cob ایرانی بستگی مستقیمی به مدت زمان گارانتی و شرکت تولید کننده آن می باشد که محصولات تولید داخل دارای ضمانت تضمین کیفیت معتبری می باشند.
اغلب لامپ های ال ای دی وارداتی که به صورت شخصی وارد می شوند دارای ضمانت های شش ماهه می باشند که برخی واردکنندگان به صورت آزمایشی وارد این صنف می شوند. ولی محصولات تولید ایران را اغلب شرکت های معتبر با سابقه چندین ساله در صنف لوازم الکتریک انجام می دهند که در برخی موارد دارای سه سال گارانتی تضمین کیفیت هستند.

بازار لامپ های فوق کم مصرف SMD COB LED ایران
توزیع و پخش عمده لامپ های فوق کم مصرف SMD COB LED ایرانی در تهران از طریق بازار لاله زار که بورس لوازم الکتریکی هست انجام می شود.
هر ساله نمایشگاه صنعت برق ایران در آبان ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران انجام می شود که اغلب صنایع بزرگ روشنایی ایران نیز در آن شرکت می کنند.
اگر شما در آبان ماه بدلیل مشغله نتوانستید از این نمایشگاه بازدید به عمل بیاورید، نمایشگاه دائمی صنعت برق ایران خیابان لاله زار تهران هست که در واقع قیمت لامپهای فوق کم مصرف LED SMD COB به صورت عمده محاسبه شده و اغلب از طریق این خیابان به سراسر کشور توزیع می شود.

فروش اینترنتی لامپ ال ای دی اس ام دی
هر چند فروش اینترنتی لامپ ال ای دی اس ام دی کم مصرف ایرانی از طریق سایت های بامیلو و دیجی کالا انجام می شود ولی خریداران عمده ترجیح می دهند خرید خود را از نمایندگی های بازار لاله زار تهییه نمایند.
با گسترش کسب و کار های آنلاین برخی فروشگاه های تخصصی در زمینه روشنایی هم تاسیس شده اند که در سایه سایت های پر بازدید قرار گرفته اند.
بدون شک مبحث نور و روشنایی لامپ های فوق کم مصرف ال ای دی smd یک امر تخصصی می باشد و فروشگاه های اینترنتی بزرگ نیز باید برای فروش لامپ های ال ای دی smd از متخصصین امر در زمینه روشنایی بهره مند شوند.
فروش اینترنتی لامپ ال ای دی اس ام دی از طریق مرکز روشنایی ایران به صورت ثبت سفارش تلفنی یا ملاقات حضوری انجام می شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
علی کرمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120797470
شماره ثابت: 02166348744
آدرس کانال: aynoorled@
پست الکترونیکی: Ali.tabrizi6543@gmail.com

مطلب پیشنهادی

مراکز توزیع لامپ کم مصرف

مراکز توزیع لامپ کم مصرف ۲۰۰ وات سوله ای

مراکز توزیع عمده لامپ کم مصرف ۲۰۰ وات سوله ای در ایران خیابان لاله زار …

دیدگاهتان را بنویسید