فروش چراغ خیابانی
خانه / پروژکتور صبا / قیمت بهترین پروژکتور صبا

قیمت بهترین پروژکتور صبا

قیمت بهترین پروژکتور صبا

پروژکتور صبا  یکی از بهترین محصولات تولید نور می باشند که توانسته است جای لامپ های قدیمی متال هالید و بخار سدیم را بگیرند. در لامپ های قدیمی به دلیل استفاده از بخار سدیم هم برا ی محیط زیست و هم برای انسان بسیار مضر بود اما در تکنولوژی جدید از لامپ های ال ای دی استفاده می شود که علاوه بر اینکه با محیط زیست سازگار بودند مزایای دیگزی هم داشتند که در ادامه به تفصیل خواهیم پرداخت.

پروژکتور های صبا از طریق سایت های اینترنتی عرضه می شوند. شما می توانید از طربق سایت مرکز روشنایی ایران  از قیمت پروژکتور های صبا در طرح ها و مدل های مختلف اطلاع حاصل فرمایید. همان طور که می دانید امروزه تامین نور در ساعاتی که هوا تاریک است یکی از مسئله های مهم زندگی بشر می باشد لذا تامین نور مورد نیازو با کیفیت از اهمیت زیادی برخوردار است.

 

قیمت بهترین پروژکتور صبا

پروژکتور ها از لحاظ چیپ یا تراشه مشتمل بر دو نوع می باشند:

  1. COB: این مدل دارای یک چیپ یک تکه می باشدکه نور نوری تیز در یک محیط کوچک ایجاد می کند این مدل CRI یا شاخص نمود رنگ بالایی دارند و طول عمر بیش از ۳۰۰۰۰ ساعت،نور این پروژکتور ها به دلیل داشتن لنز ها اپتیکی بسیار انعطاف پذیر می باشد.
  2. SMD: در این مدل تعدادی زیادی LED با بسته بندی جدا در کنار هم قرار گرفته اند. در صورتی که احتیاجی به پرتاب نور در فاصله زیاد ندارید این گزینه می تواند بسیار مناسب باشد.ال ای دی های استفاده شده در این نوع بدون سوراخ شدن روی برد قرار گرفته اند قیمت این مدل نسبت به COB کمتر است و نور طبیعی نزدیک به نور خورشید ساطع می کند.
قیمت پروژکتور صبا
قیمت بهترین پروژکتور صبا
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
علی کرمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120797470
شماره ثابت: 02166348744
آدرس کانال: aynoorled@
پست الکترونیکی: Ali.tabrizi6543@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش عمده پروژکتور ایرانی

تجارت عمده پروژکتور صبا

تجارت عمده پروژکتور صبا پروژکتور صبا یکی از بهترین پروژکتور ها در نوع خود می …

دیدگاهتان را بنویسید