فروش چراغ خیابانی
خانه / لامپ ال ای دی نمانور / خرید لامپ led نما نور قیمت عمده

خرید لامپ led نما نور قیمت عمده

خرید لامپ led نما نور با برند هالی استار نیز به قیمت عمده از طریق بازار روشنایی ایران انجام میشود که هردو از یک کیفیت و گارانتی برخوردار می باشند.
اغلب همکاران صنف لوازم الکتریکی با محصولات نمانور آشنایی دارند ولی برخی از خریداران که با دیدن نام هالی استار متعجب می شوند.
لامپ های led هالی استار نیز با گارانتی شرکت نما نور آسیا عرضه می شوند که مربوط به همان لامپ های کم مصرف پیچی نما نور هست.
خرید عمده محصولات روشنایی نما نور توسط همکاران صنف لوازم الکتریکی روبه افزایش هست.

تولید و توزیع انواع لامپ های ال ای دی نمانور
توزیع لامپ های فوق کم مصرف ال ای دی نمانور در ایران از طریق لاله زار و یا پخش مویرگی این شرکت در شهرهای بزرگ انجام می شود.
یکی از زمینه های مناسب برای کار آفرینی و اشتغال تولید و توزیع محصولات روشنایی جدید و فوق کم مصرف ال ای دی می باشد که با توجه به جدید بودن این زمینه، و نیاز کشور به آن می توان یک برند خوش نام ایرانی در این زمینه بوجود آورد که شرکت نمانور نیز از این برندها می باشد.
بدون شک علاوه بر قیمت تمام شده، کیفیت یک محصول می تواند در ماندگاری یک برند بسیار تاثیر گذار باشد که در اگر تولید کنندگان خود کار توزیع و بازار یابی را انجام دهند می توانند از قیمت رقابتی بازار برخوردار شوند. خرید لامپ led نما نور از طریق این سایت اینترنتی با حذف مغازه های سنتی و تلفیقی از فروش اینترنتی و حضوری انجام می شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
علی کرمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120797470
شماره تلفن ثابت:02166348744
آدرس کانال: ledsmdproduct@
آدرس سایت: www.ledtec.ir
پست الکترونیکی: hd.karami20@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید اینترنتی لامپ led

خرید اینترنتی لامپ led برای منزل

خرید اینترنتی لامپ led برای منزل در انواع حبابی ۲۵ وات سرپیچ بزرگ و شمعی …

دیدگاهتان را بنویسید

پخش لامپ مشاوره تلگرام